| tzus a întrebat:

cum este abonamentul de la Orange? merge facut? sau mai bine la cosmote? ( vreau sa-mi iau un telefon dar nu sstiu daca merita sau nu sa fac cu abonament)

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Indiferent la ce, pe cartela e ideal, sivezi si tu ce folosesc persoanele cu care vei comunica cel mai mult si aia iti iei si tu

| Zuzazozo a răspuns:

Nu se merita sa-ti faci abonaent la Orange.E mult mai bine pe cartela.Si in privinta teledonului mai bine il cumperi la liber.