| androosk a întrebat:

CUm fac level 3 la jocul ourworld? Mai explicit! Care-i cel mai explicit primeste fundita!winkinghappy

app scuze categoria dar e cea mai populatawinking

3 răspunsuri:
| RoX_6698 a răspuns:

Păi dansezi sau te joci jocuri şi faci flow. După ce strângi mai mulţi flow apeşi în stânga jos pe cerculeţul ala şi îi foloseşti la ruletă.Aşa strângând flow şi consumandu.i la ruletă treci level. urile. Sau mai ştiu un fel de şmecherie. Scri la chat unde vorbeşti cu lumea test-mode 42, iar pe urma cryptobiologist. Primesti flow gratis. Poti sa scrii asta o data pe zi si primesti flow.

| PinkGirl_4314 a răspuns:

Mie nu imi merge codul test-mode42 si dupaaccea cryptiologist a mers doarr o data si au trecut 2 saptamani si nu mai mergecryingcrying

| Vipera74 a răspuns:

Te joci jocuri depinde pe care le doresti pana facu flow necesare adica 3 flow cand le-ai facut dai click pe ele dai pe prima chestie apoi dai la roata. Sper ca te-am ajutat.