| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot învăța mai repede într-un timp scurt? ..Am note foarte mici și vreau să mă ridic la de la nota 4-5 la 8. În general iau numai note sub 7.

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Nu tocesti ia-o logic si vei vedea schimbari daca tocesti vei sti pe moment dar logic nu vei uita asa usor. sper sati fi fost de folos.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

8 nu este o nota care sa-ti corecsteze pe cele de 4 si 5, de aceea trebuei sa inveti pe rupte ca sa iei doar 9 si 10 sa poti urca mediile.
Poti invata daca renunti la computer, telefon si prosteala cu prietenii, focusul doar pe carte, scoala si dormit sanatos.

| Stefania211298 a răspuns:

Atunci cand inveti, pe langa citit, scrie. Retii mai repede