| Anonima163333 a întrebat:

Cum pot sa am multi prieteni pe Facebook? Nu imi dati raspunsuri de genul:Mai bine sa ai prieteni in realitatea,pentru ca am,dar multi, care nu sunt populari deloc au peste 500 de prieteni.
Eu mi-am facut Facebook de 3 zile si am vreo 35 de prieteni. Exista ceva trucuri? M-ar ajuta mult.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Intra pe pagina fiecarui prieten si uita-te in lista de prieteni, apoi trimite cereri.

5 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

La ce te-ar ajuta multi prieteni pe FB? Crezi ca lumea te va aprecia mai mult daca ai 100 de prieteni pe Facebook? Sa stii ca Facebook-ul iti consuma energia buna. Mai bine iesi cu prietenii reali, jucati-va, alergati, faceti niste sporturi de echipa sa vezi apoi ce frumos va fi si vei uita de a avea prieteni multi pe Facebook.

| zurick a răspuns:

Și eu care chiar vreau să fac curat în lista de prieteni de pe Facebook?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand ai rabdare. In 3 zile ai chiar multi. Fanii vin in timp.

| Lukas1994 a răspuns:

La ce iti trebuie mii de prieteni?
Numarul de prieteni pe Facebook nu inseamna automat popularitate... Decat daca ai o stima de sine scazuta.