| emma1love1u a întrebat:

Cum pot sa imi mai schimb parola la mess daca am uitat raspunsurile la intrebarile secrete.Stiu cum sa imi scimb parola dar problema e ca nu pot sa mi-a mai schimb ca mi-am facut contul acum cativa ani si mi l-a facut o cunostinta dar nu stiu ce raspunsuri a pus va rogg, help cum sa fac sa aflu raspunsurile la intrebari am nevoie urgent de Id.ul ala. Jur funda si vot raspunsului corect. Va roog Urgent

Răspuns Câştigător
| LollypopMe a răspuns:

Pai,nu se mai poate sa iti afli intrebarile sau sa ti le schimbiwinking Ai putea sa iti suni pe cel/a care ti-a facut contul si sa il/o intrebi ce raspunsuri a scris. Funa?

2 răspunsuri:
| emma1love1u explică:

P.S.nici anul nu il stiu

| Visan_Ana_1995 a răspuns:

Da ma man sti ce fel este boss:-(