| agoodvampire a întrebat:

Am o problema am nevoie foarte urgent sa imi spuneti cum pot schimba raspunsurile de la cele 2 intrebari ....de la id-ul de messenger. Stiti ca atunci cand va faceti id nou va pune sa va alegeti 2 intrebari si sa scrieti raspunsurile iar atunci cand vreti sa schimbati parola va pune intrebarile alea. Trebuie sa le schimb deoarece cineva le stie si exista o schema si afla tot ce fac in comp. E un obsedat! Deci please help me! sad

Răspuns Câştigător
| nucă a răspuns:

Intri pe Yahoo, apesi acolo unde apari online sau pe invisible, dai pe Account Info, la Sign-In and Security dai pe Update password-reset info si mai jos apare Change Questions and Answers.