| TaraXdd a întrebat:

Cum sa fac sa trimit din calculator pe telefon o melodie prin bluetooth?[Funda celui corect kiss]

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Cumpara bluetooth de pc si nu mai ai nici un stres iti zic din proprie experienta

| TaraXdd explică:

Falcute nu imi arata "send to bluethoot"

| sabin1999 a răspuns:

Te duci frumusel iei cablu de date de la telefon sau daca nu ai cumpara; conecteza un capat la telefon si celalat la calculator; dupa aia pune ce melodii iti convin tie pe telefon. Sper ca ti-am fost de ajutor.pls funda; P.S. asa fac si eu

| hadarig a răspuns:

Exact cum a spus el un cablu de date si nu mai ai trebuie poti sa bagi pe tel ce vreiwinking.