| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.cum sa-mi iau ramas bun de la baiatul pe care il plac si care e totodata cel mai bun prieten? vreau ceva asa mai special si sa nu isi dea seama ca il plac. ceva sugestii va rog

11 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Il saruti pe obraz si la final ii spui "Sa fii iubit!"

| fumsipraf explică (pentru resemnat):

Chestia cu sarutul oricum o faceam dar ce sa ii zic? e ciudat sa fii iubit daca zic ai grija de tine suna ca si cum as zce te iubesc?

| resemnat a răspuns:

Ai dreptate oarecum, dar nu trebuie sa te simti deloc stanjenita (ca sa zic asa) ca ii spui asa.

pana la urma ceea ce incerci tu e impotriva firii tale, pentru ca din cate am inteles tie iti place de el. practic e o lupta cu tine insuti pe care nu cred ca ai cum s.o castigi! de fapt f multi pierdem lupta asta din cauza sentimentelor care le avem!

mai bine fii naturala, nu vei avea nimic de pierdut!

numai bine!

| fumsipraf explică (pentru resemnat):

Pai si atunci ce sa fac? el nu cred ca ma place adica sunt motive ca m-ar placea dar face unele gesturi care anuleaza acele gesturi

| fumsipraf explică (pentru resemnat):

Deci cum adica nu as putea castiga acea lupta cu mine insami? ar trebui sa reusesc sa-mi ascund sentimentele asa-i? atunci as castiga, dar fiindca suntem oamenii nu le putem ascunde si d-aia pierdem nu?

| resemnat a răspuns:

Pai ti.an zis, fii naturala si nu te mai gandi la faptul ca nu te place. oricum va luati ramas bun si ar trebui sa fie ca o "piatra" luata de pe suflet...

| Oanapisipisi a răspuns:

"Pa","Ne mai vedem","La revedere". :*winking
FUNDA?

| fumsipraf explică (pentru Oanapisipisi):

E prea banal vreau ceva special

| fumsipraf explică (pentru Oanapisipisi):

Am zis ca ceva special

| Oanapisipisi a răspuns (pentru fumsipraf):

Doar nu vrei sa-i zici "Ne mai vedem iubirea vietii mele!" o.O

| fumsipraf explică (pentru Oanapisipisi):

Nuuuu,lool nicigand