| Roxxu13 a întrebat:

:* Cum sa sterg istoricul de pe google chrome?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Narcis196 a răspuns:

Daila meniu google chrome(cheita de sus dreapta daca nu stibig grin) apesi pe ea iti apare o lista pe care se afla si "Istoric" dai pe el iti va aparea o pagina noua acolo in dreapta apare editati elemente apesi pe el acum iti va aparea ceva nou iar in stanga mai zos de bara de instrumente iti apare "Stergeti toate dattele de navigare..." apesi pe el si iti va intra o noua pagina in care ti se va deschide un chenar cu :Stergeti datele de navigare" si apesi pe dupa care astepti sa se stearga

Succes!

3 răspunsuri:
| Narcis196 a răspuns:

Daila meniu google chrome(cheita de sus dreapta daca nu stibig grin) apesi pe ea iti apare o lista pe care se afla si "Istoric" dai pe el iti va aparea o pagina noua acolo in dreapta apare editati elemente apesi pe el acum iti va aparea ceva nou iar in stanga mai zos de bara de instrumente iti apare "Stergeti toate dattele de navigare..." apesi pe el si iti va intra o noua pagina in care ti se va deschide un chenar cu :Stergeti datele de navigare" si apesi pe dupa care astepti sa se stearga
Succes!

| Narcis196 a răspuns:

Scz cam publicat de doua ori nu stiu dc apare asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu cum se face asta...