| mirunaoana a întrebat:

cum schimb culoarea ochilor si a parului cu photoscape v3.5? urgent... fundalove struck

Răspuns Câştigător
| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Dai la photo editor si dai pe toete optiunile ca gasesti uhappyFunda?

| mirunaoana explică (pentru PeleuMirunaNicoleta):

Sincera sa fiu nu gasesc...

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

In photoscape nu poti. Poate doar culoarea ochilor, atathappy

| mirunaoana explică (pentru LolaLollita):

Pai culoarea ochilor ma intereseaza mai mult

| PeleuMirunaNicoleta a răspuns (pentru AcHollism):

Ea zice in photo scape!

| AcHollism a răspuns (pentru PeleuMirunaNicoleta):

Nu e photoscape, scrie si in titlu ''Change hair/eye color in Potoshop'' daca te uiti si in bara de sus scrie Adobe photoshop.Si oricum photoscape-ul nu are cum sa aiba atatea functii cum vezi tu in video.

| PeleuMirunaNicoleta a răspuns (pentru AcHollism):

Nu maaaa, eu zic citeste mai sus fata zice cum se face in photo scape!