| IngerasMik a întrebat:

Cum se foloseste zineryt?[pe prospect nu scrie prea multe] daca imi puteti spune pasi {adica cum sa il folosesc} va rog.
Cel mai bun raspuns primeste funda +vot, iar restul vot. mersi >:d

Răspuns Câştigător
| mirelwshha a răspuns:

Este foarte simplu. In cutie sunt 2 flacoane, A si B. Torni continutul flaconului B in flaconul A si apoi fixezi dopul(pe care il gasesti in cutie). Agiti bine flaconnul si te dai pe zonele unde ai cosuri de doua ori. Rezultatele se vad in aproximativ 2 saptamani. Sper ca te-am putut ajuta big grin :*

| andrei4242 a răspuns (pentru mirelwshha):

De 2 ori pe zi? sau la ce te referi de 2 ori?

1 răspuns: