| Foartesecret a întrebat:

Buna TPU:* cum se pun pe Facebook chestiile alea cu "Cutare se simte fericita"? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| IonelaMV a răspuns:

Apesi pe setari, acolo unde ieși dupa facebook, apesi pe setări de confidențialitate, apoi apeși in partea stângă pe general, apoi îți apare jos:''Limba'' si apeși pe Engleză... Apoi dai la HOME și iți actualizezi statusul și îți apar acolo.
Sper că te-am ajutat.:*

2 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Trebuie să îţi dai Facebook-ul în engleză.

| aspravsgrapmRox a răspuns:

Apeşi pe Home după aia în căsuţa aia unde scrii statusul apeşi pe căsuţa aia şi puţin mai jos o să vezi o " feţişoară fericită ", apeşi pe ea şi de acolo cred că te descurci.