| raluky4 a întrebat:

Cum adaugi la o postare de facebook chestiile alea cu "se simte plictisita la..." ex: laughing))) — se simte fericita cu...

6 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Heei!
In primul rand, trebuie sa ai setat facebook-ul in engleza.
Apoi cand iti pui o stare, apare acolo cand postezi, un emoticon, si alegi de acolo. (DOAR DACA E FB-UL IN ENGLEZA!)

| positivity a răspuns:

Voi da copy-paste la un vechi răspuns:
Pentru început setează-ţi facebook-ul în limba engleză, "English (US)".
După ce ai făcut asta, intră pe profilul tău şi vezi că atunci când dai click pe "Ce este în mintea ta?" îţi apare un smiley face gri.
Iar după, postezi cu ajutorul acelui smiley-face, ce faci în momentul acela/ cum te simți.

| elComandantee a răspuns:

Dacă postezi că se simte fericită cu... MINE..., îţi spun cum happy
Notă: MINE egal EU.

| Cata980 a răspuns:

Facebook-ul are o actualizare noua! Tot ce trebuie sa faci este sa dai click aici:
https://www.facebook.com/about/newsfeed
sa dai in jos de tot si sa dai click pe INCEARCA NOUL DESIGN!;)
Fundita?

| DeneRicky a răspuns (pentru Cata980):

In cat timp se face designul?

| Ionut1987 a răspuns:

Dai click ca si cum ai scrie o postare noua pe "Home" si iti apare o fata zambitoare gri subcasuta...iti alegi, next next si gata happy