| Idontwannabe a întrebat:

Cunosc o fata de acum 4-5 ani, suntem colegi de clasa si avem si ceva istorie impreuna. In ultimele luni am inceput sa ne apropiem, sa iesim impreuna etc. (Mentionez ca relatiile anterioare s-au terminat nasol). Nu stiu ce sa fac, sa ramanem prieteni sa u sa mergem mai departe?

Răspuns Câştigător
| PsychologyCupid a răspuns:

Logic ca mergi mai departe. Din moment ce iesiti impreuna, ala e primul pas al unei relatii, acceptul unei intalniri. Sa zicem ca nu mergi mai departe, cat timp crezi ca o sa fiti prieteni? Iti spun eu, pana unul din voi gaseste pe altcineva. Si atunci nu o sa aveti timp de alte "iesiri". Daca tot ai inceput, macar mergi pana la capat. Risca, ai numai de castigat. Fete sunt cat vezi cu ochii. Mult noroc bro happy

4 răspunsuri:
| Bubulin4ik a răspuns:

Vorbeste pe aceasta tema cu ea, si gandeste-te ce vrei tu de fapt dupa aia intreab-o pe ea daca vrea sa fiti impreuna!
Bafta!:* Si curajtongue

| Azµre a răspuns:

Faci ce vrei. Crezi că merită, încearcă.

| zurick a răspuns:

Fa ceia ce simti! Succes!

| simonafrumoasa a răspuns:

Go go go go go go go go go! mergi mai departe!