| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna TPU >big grin Am de facut un referat despre o afacere si eu m-am gandit la o pensiune si vreau sa incep totul cu o introducere si sa scriu ceva despre pensiuni thinking Aveti ceva idei va rog puppy dog eyes. FUnda la cele mai bune :X

1 răspuns:
| Andrew_2568 a răspuns:

Daca ai facut despre o afacere trebuie sa faci neaparat Studiu de piata care sa-l anexezi, planul tau de afacere care cuprinde planul de marketing. Cauta pe google modele de planuri de afacere si completeaza cu pensiunea ta. Succes!