| Bubu_3915 a întrebat:

Buna TPU big grin Am o intrebare big grin Vineri 20 Mai am fost la ziua celui mai bun prieten al meu unde a venit si colegul lui de clasa Bogdy pe care il plac whistling. Am consumat alcool si nu mai tin minte prea multe lucruri. Stiu doar ca am ajuns sa dansez cu el si am fost foarte aproape de a ne saruta. A doua zi nu mai stiam nimic din ce am facut, iar cei care au fost la petrecere ziceau ca am facut mai multe chestii whistling Ce ar trebuui sa cred thinking
Este adevarat ce spun cei din jur? Chiar ne-am sarutat? Nu ar fi mirare dar Bogdy a venit cu prietena lui la petrecere si daca ar fi fost sa ne sarutam... oare aceasta stie, ne-a vaz? raised eyebrows?

Fundaaa care imi spune cum sa afluu asa - zisul adevarbig grin

1 răspuns:
| adinutzadina a răspuns:

Imprietenestete ff bine cu o persoana de kla petrecere si apoi pune-o sa iti zica adevarul sau intreaba-l pe el daca el nu a consumat alcool... fundita?