| bobi123 a întrebat:

Salut scuze categoria, va rog a nevoie de un mic sfat. deci am venit din vacanta singura in Ro cu ruta, si soferul A (un baiat tare dragut) se dadea la mine.(eu chiar linga dinsul am avut loc), cind ruta s-a oprit pentru ca pasagerii sa manince toti sau dat jos eu nu, si cind colo luia ii suna telefonul era scrisa persoana data "Viata mea" si deja eu l-am strigat pe sofer pentru a veni si a vorbi la tel, cind a venit seara A trebuia sa se schimbe cu alt baiat si el s-a asezat linga mine pentru a se odihni, el insa ma saruta pasional pe git( eu nu-i dadeam voie, pentru ca am vazut ca el are o relatie, ) insa el continua, mi-a facut masaj big grin deci as fi fraiera daca as spune ca nu mi-a fost bine linga el. eu ii spun sa ma lese in pace pentru ca el are prietena, insa el imi spune ca la dinsii nu o relatie normala pentru ca se vad tare rar. vroia sa ma sarute pe buze nu i-am dat voie deoarece stiam ca oricum ma minte in privinta relatiei sale. am ajuns acasa deasemena a incercat si m-a sarutat pe obraz pina la urma. apoi nu am vorbit, nu ma caut, spunea ca daca vom fi impreuna va fi foarte fericit. apoi dupa 1 saptamana aflu ca el urmeaza sa se insoare, fapt ce m-a mirat foarte tare. adica de ce s-a dat la mine, mi-a promis atiteA, cind el urmeaza sa-si faca o familie. un sfat va rog! Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

A crezut ca te poate avea pentru o noapte dar se pare ca nu ai căzut in plasa lui. Un bărbat ca sa poate ajunge la ce își dorește îți spune intr-un minut ceea ce nu au auzit toată viata( ex: esti frumoasa, te vreau, am faci fericit, a fost dragoste la prima vedere, etc ) bravo ca nu ai căzut in plasa lui pentru o noapte.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A crezut ca te poate convinge sa-i oferi o partida rapida de sex fara obligatii. Fetele nu se lasa sarutate de straini (mai ales pasional pe gat), dat fiind ca tu ai acceptat si nu ai plecat de langa el, a crezut ca esti dispusa sa te si culci cu el. Daca tu nu te respecti si te comporti ca o femeie de moravuri usoare, e normal sa fii tratata astfel.

| Zenithf a răspuns:

Ii ca si condamnatul inainte de a intra in inchisoare.

| AdyAdeluş a răspuns:

Ai fost doar o ispita pentru el. Sti ca e bine ca nu I-ai cazut in plasa. Esti isteata nu te lasa influentata de genul asta de barbati.

| NameHarris a răspuns:

Inafara ca poate esti bunaciune nu cred ca are lat motivlaughing)

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cum zice si Andrei era ultima saptamana de burlac si voia sa si ia cu el gustul libertatii inainte de a face pasul de la vitel la bou!

| Me01 a răspuns:

Multumesc
Ai grija de tine

| bobi123 explică (pentru Me01):

Nu-i pentru ce. multumesc si tie pentru sfat, Sanatate happy

| Phini a răspuns:

Te respect ca te-ai abtinut si ca nu ai cazut in plasa lui.winking

| Futhakari a răspuns:

In ainte de nunta a zis ma hai sa ma distrez si eu putin si ai picat tu in ochi lui si normal ce sa fac hai sa ma dau la tine ca e bine, sa prind ceva macar pana la nunta, bine ca nu l-ai lasat e chiar curvar omu ala cine stie cat o sa asi insele femeia.

| Andrei296 a răspuns:

Simplu, era ultima saptamana de burlac inainte de nunta si... barbati sunt Niste curvari groaznici uneori uni au nevoie de doua lacate in Loc de unul.