| Andreea_8713 a întrebat:

big grin De ceva vreme, am probleme cu cosurile(pe fata, spate si gat) si am incercat tot felul de creme, lotiuni si geluri antiacneice dar nu am observat nici o imbunatatire si am auzit de Acneon. As vrea sa stiu daca functioneaza cu adevarat, pentru ca mi-e groaza sa dau 50 de lei pentru o cutie degeaba. Mi-as lua cateva pastile dar am auzit ca numai dupa o perioada mai lunga isi face efectul. Va rog sa raspundeti numai daca ati folosit si sa imi spuneti ce rezultate ati avut. va multumesc mult! big grin
P. S: Am auzit ca si Zinerit este foarte bun, (nu am folosit), dar medicul mi-a spus ca nu e asa de grav incat sa fie nevoie sa il folosesc, ca e pentru probleme mai grave si nu a vrut sa imi dea reteta.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ma baieti.sa va zic eu cum fachappysi nu mai am cosuriwinking
Dupa ce va barbieriti Dati frate cu spirt pe fata happyDaca voi baieti
Sunteti " fetite" si vreti sa nu va usture...
Veniti frumos pe TPU dati bani la greu pe niste cacaturi care nu va ajuta
Dati frate cu spirt dupa ce va barbieriti ( taiati cosurile e normal...si dupa ce dai cu spirt le arde xD )
Eu aveam cosuri cacalau.acuma nu mai am decat cateva 1 2happy

| aLdu a răspuns:

Eu am folosit eritroacnol, dar imi lacrimau ochii de la el. mirosul e la fel ca cel al spirtului. dar si-a facut efectul, nu am mai avut cosuri... Dar am auzit ca e sh un sirop.Sh a incercat fata unei prietene de a mamei mele sh numai are.

| mihaita94 a răspuns:

Zinerit nu folosii ca-ti va ramane cicatrice, eu sunt baiat si faptul ca ma rad pe fata ma irita foarte mult si aveam si cosi, si ma ingrozeam fff.muult cand ma uitam in oglinda a 2 zi, insa mi-am luat un set care contine crema abraziva, tampoane igienice pentru fata, si o crema pentru fata pentru acnee si ten gras, si de cand o folosesc nu mai am nicio problema! este un set de la avon : se numeste CLEAR SKIN IN 3 PASI: E vreo 30 de lei. e foarte bun, til recomandwinking