| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu >:d< ! Poate ca o sa fie o intrebare ciudata laughing dar as dorii si eu sa stiu daca exista ceva care sa pun la statusul de la avatar si sa vad ce persoane din lista mea au intrat acolothinking exista ceva ? :o2 !

2 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Web-ul...si dai click la who's watching me? funda? pliz.plizz.plizzz

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai nu prea se poate... poti sa pui acolo unde este loc de pus sit, iti pui situl tau, blogul tau, unii isi pun situri din astea cu adunat puncte si pot castiga telefoane chestii din astea...dar nu poti vedea ce persoana a i8ntrat poti sa-i vezi doar ip-ul