| CrazyYoyo a întrebat:

Buna TPU big hug
Sunt intr-o mica mare incurcaturalaughing
Intr`o ora nu a venit doamna profesoara devil bucurie marelaughing am inceput sa ma "bat" cu o colega insa na stiti cum e generatia asta sa ne injuram asa din joacalaughing o alta colega stiriga la noi (una dintre prietenele noastre) "huuuuaaa dai dai dailaughing" si atunci laughing am luat`o si pe ea, am varsat din greseala iaurtul si am facut curat oh go on
Dupa, am inceput sa ne pupam pe obraz si spuneam "gata fhee gata ajungelaughing" iar atunci unul dintre colegi filmeaza ceasulstraight face dupa ne-am dat seama ca ne-a filmat straight face
Spune ca vrea sa ii arate filmarea doamnei dirigintestraight face Este logic ca domnul director o sa creada ca ne-am batut:\
Celorlalte 2 prietene nu le eeste frica si il pun la incercarestraight face insa eu cand aud de nota la purtare ma i`au fiorilaughing pentru ca am note bune si am ganduri marilaughing si nu vreau sa patesc ceva din cauza la o filmare si stiu ca am gresit sigh
Cum as putea sa-l conving sa nu`i arate filmarea sau sa o stearga?puppy dog eyes
Sau ce as putea face daca i`ar arata filmarea? Ce as putea spune?

5 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Hei stai linistita.
in primul rand el o sa aiba probleme pentru ca nu are voie sa filmeze in scoala.
si in al 2 rand nu cred ca ai o diriginta atat de inapta incat sa nu inteleaga ca va jucati.
;* no sa va scada nici un punct la purtare.

| XBrunetteX a răspuns:

Pfff..la noi s-a intamplat o chestie de genul asta straight face si idiotul din clasa de la noi i-a aratat filmarea lu' diriga si ne-a pedepsit pe toti.
Dar nu ne-a scazut media la purtate laughing

| altrix a răspuns:

Bate-l -.-... ia o ranga si ardei dintii

| sweetydeea05 a răspuns:

Crede-ma....nu are tupeu sa i-o arate diriginteilaughing))
nu-ti fa grijihappy
sau poate poti sa-i iei telefonul si sa o stergi tu filmarea:p

| mrblade a răspuns:

Nu stiu date si tu pe langa elhee hee... si daca ii arata filmare ii zici lui dirgata ca va-ati jucat intre fete.