| anonim_4396 a întrebat:

big grin Ziceti. mi si mie niste site. uri sau programe de dowloadat muzica big grin Merci big grin. Desigur, primul funda big grin

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cauti melodia respectiva pe youtube si intri pe www.listetoyoutube.com
pui link-ul de pe youtube acolo si dai go, apoi dowload

| Static a răspuns:

Sigur, cauta pe google siteurri de downloadat muzica sau chiar numele melodiei pe care vrei so o descarci si dupa aia free download happy

| AliiB a răspuns:

Pai eu downloadez direct de pe youtube, fara program fara nimic de pe site-ul http://www.vidtomp3.com/