| Cristina0502 a întrebat:

Daca am aparat dentar, pot trece probele medicale la o scoala de subofiter? Astept raspunsurile voastre. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Ce treaba are aparatul dentar cu probele medicale la subofiteri? Aparatul se da jos doar nu il tii toata viata. Daca aveai platfoots sau probleme cu ochii da era o problema dar aparatul nu e o problema grava doar nu dai la SRI

| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că poți trece probele și dacă ai aparat dentar.

| ALittleDeath a răspuns:

Aparatul dentar e mai ales pentru aspect, deci nu constituie o problema medicala, deci nu te incurca, huuuh