| DelphhiN a întrebat:

Buna TPU daca beau ceai de slabit cam 2 cani pe zi.mananc o saptamana doar fructe si fac exercitii (abdomene...si pentru picioare si fesieri) slabesc intr. o saptamana 5 kg va rog spuneti. mi

3 răspunsuri:
| DeliaDaniela a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti 5 kg intr-o saptamana! Cel putin nu intr-un mod sanatos! In plus, daca mananci o saptamana numai fructe, mai tarziu vei avea probleme cu stomacul!
Te sfatuiesc sa incerci o alta modalitatea de a slabi rapid si sanatos! bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
| iulia_8849 a răspuns:

Apucate de fumat slabesti sigurlaughing