| LeaCalin a întrebat:

Buna TPU! Daca faci magie sa te placa un baiat, este magie alba sau neagra?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu este magie neagra si nici magie alba pentru ca asemenea lucruri nu exista, ci se folosesc anumite persoane de a spune acest lucru, in cele mai multe cazuri pentru a lua bani de la persoanele credule.
Daca doresti ca o persoana sa te placa, ei bine, o sa te dezamagesc, dar este doar un vis. Nu poti face pe cineva sa te placa. Poti doar sa incerci sa vorbesti cu acea persoana, sa va cunoasteti reciproc si, poate, ar putea incepe sa aiba sentimente pentru tine. Dar de obligat, nu ai cum.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o magie, doar un sentiment uman, prin care simtim placere sau respingere fata de anumite persoane.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Nu, este doar prostie

| rxbiesx a răspuns:

De ce ai vrea sa forțezi un băiat sa te placa LMAOO

| Diiiaand a răspuns:

Magie roz