| cryss_6160 a întrebat:

Daca folosesc benzile cu ceara pentru epilarea parului de pe picioare parul va creste la loc mai gros sau cu o culoare mai inchisa? Ce benzi imi recomandati pentru epilare? Unde se pot gasi(magazine, farmacii, etc...)si cam cat costa un pachet? Cam cate benzi sunt intr-un pachet?
Dau funda celui mai complex raspuns si voturi celorlalti!

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Ai facut o alegere buna.Ceara este cea mai indicata pentru epilat(nu numai pentru picioare). Parul va creste din ce in ce mai rar si cu un fir subtire. Poti alege benzile de ceara de la veet, le gasesti la farmacie si costa cam asa :
Benzi de ceara rece pentru corp: 17.79 RON
Pachetul contine 12 benzi (6 duble) si 2 servetele
Minibenzi de ceara rece 21.23 RON
Pachetul contine 20 benzi (10 duble) si 4 servetele