| DenisaAnon a întrebat:

Daca fumez de vreo 3-4 luni si mama vrea sa mi faca un test de sange sa vada daca fumez apare nicotina? Ce se intampla? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Stai linistita, nu o sa apara nimic! Dar iti recomand totusi sa incerci sa te lasi de fumat, chiar nu e bine pentru tine si pe viitor o sa te afecteze foarte tare, o sa te chinui sa te lasi de fumat si efectiv nu o sa poti, desi acum ai impresia ca nu o sa fie asa.Totodata, fumatul te imbatraneste mai repede, sa nu mentionez si problemele cu respiratul...