| puffy15 a întrebat:

Daca imi voi face un blog pe google,oamenii imi vor vedea adresa de email sau numele,sau date personale, sau vor vedea numai ce am postat?

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Nu nu vor avea acces la date personale, numai daca vrei sau nu sa treci date de contact

| floweray a răspuns:

Asta depinde doar de tine, daca vrei sa fie vizibile sau nu.

Dar de ce nu incerci sa-ti creezi site-ul/blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!