| eutunoilafilm a întrebat:

Daca internetul de la rds prin cablu e suspendat si un prieten ID-ul si parola lui de la rds, va merge internetul?

3 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Posibil...am un prieten la care i-a mers smecheria asta... poate sa iti mearga si tie. big grin

| Epigonul a răspuns:

Din cate stiu eu, iti va merge internetul cu datele de contact ale altcuiva, dar sincer nu am incercat personal. Poti incerca, doar asa vei afla, rau nu se poate intampla.

| bogorodeamarian a răspuns:

Nu merge pentru ca iti furnizeaza semnal pe un anumit ip http://8e302b34.linkbucks.com