| domnisoaradelatara a întrebat:

daca o persoana careia de abia i-au crescut sani si nu i-a venit menstruatia se da cu tinctura de marar pe sani, face exerciti pentru marirea acestora si mancanca legume care contin proteiine care cica ar mari sani i poate afecta intr-un fel dezvoltarea acestora/? adica daca face toate chestile de mai sus ii poate afecta cresterea sanilor? eu nu am mai facut asa ceva pentru ca ii am mari dar ea vrea sa ii aiba mai mare si de abia daca i-au crescut si nici ciclu nu i-a venit. vreau sa stiu daca cele mai sus mentionate ii afecteaza cresterea si dezvoltarea sanilor.nu vrem raspunsuri gen ii vor creste ei sau baieti nu se uita numa la tate sau e prea mica. va rog frumos. cel mai complex raspuns, funda!

1 răspuns:
| Crashhunter a răspuns:

Cati ani are?(Nu de curiozitate). Adica, femeile sunt niste masini mai speciale, daca putem spune.Organismul actioneaza diferit de la una la alta.De ex., o colega(am 14 ani)m-a uimit incredibil anul trecut cand dupa vacanta de vara i s-au dezvoltat sanii extrem de mult.Depinde de organismul fiecareia.Sunt,din cate am auzit,niste stimulente pentru cresterea sanilor dar sunt baiat deci nu prea m-am informat. Oricum, am mai auzit si ca nu poti forta asta, iar unele persoane care apartin sexului frumos pur si simplu nu "au". Unele sunt predestinate la sani mari, altele nu, deci mai bine va concentrati pe felul vostru de a fi si nu pe corp.Frumusetea nu consta neaparat in sani dar stiu ca nu vrei sa auzi asta.
Altceva nu stiu sa iti mai spun, doar bafta si poate ca cel mai bun stimulent pentru ea e timpul.Scuze pentru ce am scris dar nu cred ca exista ceva cu care fata sa se dea si sa ii creasca sanii instant.In timp.