| anonim_4396 a întrebat:

Daca puteti sa ma ajutati ar fi perfect happy! Mi s-a dat pe mess o parola la cangurul lingvist unde as putea chipurile sa ma loghez pe siteul lor doar ca nu stiu unde sa dau sa ma loghez? Multumesc Anticipat!
P.S:Scz categoria, am intrat pe siteul lor doar ca nu stiu unde sa dau acolo pe site!

3 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Unde ti a dat parola ti a lasat si in link de login daca nu intra pe siteul oficial si ai acolo big grinwinking

| Bizzle a răspuns (pentru SolitarHacker):

Am intrat numi scrie nicaieru "Login" Sau "Logheazate"?

| SolitarHacker a răspuns (pentru Bizzle):

Odata ce ai primit in mail parola trebuie sa fie si un loc unde sa te loghezi uita`te prin mail mai atentwinking ai sa gasesti acolo cevawinking daca nu cauta bine siteul oficial cum am mai ziswinking