| Elvis_Elvisone_2000 a întrebat:

Buna TPU daca sunt la profil de ospatar,bucatarb,etc pot sa ma angajez in vara ca ospatar, bucatarb, etc(chiai nr daca n-am terminat liceul) credetca mar angaja cineva.Sunt din valcea. FUNDA

3 răspunsuri:
| BeHappyAndSmile a răspuns:

Da te angajeaza cu jumatate de norma ori intr-un pub, ori la un restaurant ca ospatar. Lucruri marunte, te angajeaza pentru ca faci practica.

| Loonathicc a răspuns:

Eu stiam ca poti face practica la un bar(restaurant), dar de angajat nu cred.