| AleWhatever a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei cum sa asortez o bluza albastru inchis cu maneca lunga! Stilul meu difera,deci cat ma multe variante, cu atat mai bine! Funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,daca spui ca stilul tau difera presupun ca esti deschisa la orice nu? Pai o poti asorta cu o vesta de blug dar sa fie tot inchisa,din moment ce si bluza e deschisa,va fi mult mai bine,o pereche de jeansi care la fel si ei, sa aiba o nuanta mai inchisa si in picioare iti poti lua niste balerini negri sau chiar niste tenisi negriwinking. Este pur si simplu o tinuta casual, nimic sofisticat si, dupa parerea mea, este potrivita pentru acest anotimphappy. Sper ca te-am ajutat!