| anonima1993 a întrebat:

Buna TPU :* dati-mi si mie niste idei de cadouri de craciun pentru iubitul meu avand in vedere ca este plecat in alta tara.baieti voi ce a-ti vrea sa primiti de la Mos Craciun in afara de masini case bla bla bla?

3 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

O prezentare power point cu voi doi cu cei dragi voua amandourura cu o poezie mica pe un slida poze cu voi e o idee nu costa bani doar putin timp si sti cum se zice ce e simplu e frumos puppy dog eyes

| Ichnat a răspuns:

Prezervative... dar daca nu e in tara poti sa-i trimiti ceva romanesc, o palinca?winking

| cookie14 a răspuns:

Ceva micut dar insemnat! Cum ar fi un CD cu toate momentele petrecute impreuna, melodii dragute care sa-i placa si lui si tie, etc. happy cred ca va aprecia mai mult daca primeste ceva de genu' pentru ca va vedea ca te-ai straduithappy