| RawrLexa a întrebat:

dati-mi si mie o idee ce proba de talent as putea fce la miss boboc [Balul bobocilor] nu foartegre indeajuns...sa incant juriul, tinand cont, ca nu comunic prea mult cu partenerul. O sa am foarte multe emotii, inca de pe acum, primiti funda.` sad

Răspuns Câştigător
| Dana23 a răspuns:

Sa faci o coregrafie si sa o dansezi,sa compui o poezie,sa faci cateva bancuri, sa faci un portret sau sa faci un act de magie, iar daca te pricepi la gimnastica poti face cateva scheme.

| RawrLexa explică (pentru Dana23):

Heiii mersii! kiss A fost balu; x! Si am facut o coregrafie, hip`hop si am luat 1 love struck:*!

2 răspunsuri:
| Dana23 a răspuns:

N-ai pentru ce! Imi place sa dau o mana de ajutor :*