| ArtQuell a întrebat:

dau funda cine ma poate ajuta cu ceva legat de aparate,as dori sa-mi iau un aparat Nikon, Cannon dar nu stiu de care dar as dori sa-mii faca un "HD" mai frumusel, sa cuprindra intrele 10-18 milioanehappy, va cer sugestii cine'mii raspunde primeste funda, si ceilalti vothappy

1 răspuns:
| Gunno a răspuns:

Iti recomand un mirrorless, Sony sau Nikon, insa sunt de parere ca DSLR-ul s-ar afla pe primul loc daca as fi nevoit sa aleg pentru mine