| Eooo a întrebat:

dau funda la primul raspuns! cine stie cum sa transfer poze din telefon in calculator fara cablu de date? fara stik?

Răspuns Câştigător
| Jacquelinor a răspuns:

Le poți trimite prin email de pe telefon dacă ai abonament la internet. Apoi trebuie doar să intrii pe Yahoo! Mail de pe computer și le găsești la Inbox

2 răspunsuri:
| Eooo explică:

Nu inteleg! alt raspuns nu ai sau fii plizz mai explicit!big grin

| Veroniquest a răspuns:

Bunahappy daca ai card de memorie, foloseste un citidor de carduri[daca nu ai tu.sigur au prietenii sau vecinu'hee hee]
sau mai poti trimite prin Bluetoothhappy