| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Dau funda... Mi-am cumparat un relax & tone dar as vrea sa stiu daca fac masaj pe sani vor creste? Rog seriozitate big grin

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Mmmnuu. Acel relax & tone este pentru a te relaxa, a scăpa de celulită, ați tonifica tot ce vrei tu dar nu iți vor crește sânii.

| Youcandoit a răspuns:

Nu stiu,incearca si tu,dar mi se pare o prostie,de ce toate fetele (aproape)se gandesc numai sa aiba sanii mari, mai ales daca esti mic si daca esti mare, asta e nu ti-au crescut cine te place te place as cum estihappy

| Panteryas a răspuns:

Salut,bineinteles ca nu, asta e un simplu aparat de facut masaj, nu poate fi folosit in alte scopuri.Iti sugerez sa citesti cartea de instructiuni a aparatului.