| AlexaLovesSkillet a întrebat:

TPU! Dau FUNDA! Stiti cumva, la cartela Cosmote, am sunat la serviciu clienti, si, mi s-a spus ca trebuie sa reincarc cu minim 4 euro, si primesc un bonus de 48 de euro. Cum trebuie sa procedez, ca sa primesc acest bonus? Si, cum fac ca sa am o optiune cu multe mesaje si minute in cosmote?
Precizez ca am luat aceasta cartela deoarece prietenul meu este in cosmote, si eu eram in Orange. big grin Deci, vorbesc DOAR cu el, asa ca, daca e vreo optiune cu vreun numar favorit, sau ceva, va rog, ajutati-ma. Multumesc mult! Aaa, si, nu imi spuneti sa intru pe cosmote.ro, pentru ca am intrat, si nu prea m-am lamurit.

Răspuns Câştigător
| zuzyy a răspuns:

Buna, si eu am cartela cosmote si
1. daca incarci 4 euro nu primesti bonus 48 de euro primesti 48 de eurocenti
2. daca incarci minim 5 euro primesti bonus 1 euro.
3.cel mai bine e sa iti incarci 5 euro si primesti unul bonus, deci cu 6 euro gasesti destule optiuni care sa iti placa. suni la 1234 si iti dau ei informati.\

Succes si sper ca te-am ajutat happy