| Bibianca202 a întrebat:

DAU FUNDA. Știu ca e o întrebare puțin ciudată, dar eram curioasa. Aseară am visat că un băiat pe care eu îl simpatizam împreună ma întrebase dacă vreau să fiu împreună cu el, înseamnă ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna decat ca datorita faptului ca il placi te gandesti la el si astfel ti se transpun sentimenele in vise. Nu te gandi ca asta chiar se va intampla dar poate ca ar trebui sa il intrebi tu. happy multa bafta! Pupici!

| simplegirl2 a răspuns:

Deci daca ai visat inseamna ca te gandesti la el mult; daca el iti da semne ca te place sau tu faci primul pas si el ii convine atunci se poate intampla. De ce nu? happy