| OFetitsaRoz a întrebat:

dau fundita pentru cel mai bun raspuns... vreau sa scap de colacul care este insuportbil. ceva idei eu nu vreau sa slabesc ca am slabit ffff mult in ultima perioada dar colacul a ranas acolo, ma rog nu se vede fff rau dar nu ma simt eu bine...deci ceva idei pentru a scapa pana incep scola?crying(( Nu conteaza daca trebuie tin un regim strict numa sa scap deci ma ajutati?:X:X:X::X:X:X:X:X Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

Grăsimea abdominală este mai periculoasă pentru sănătate decât cea din oricare altă zonă a corpului, avertizează specialiştii. Află ce alimente îţi pot veni în ajutor!
1. Nucile
2. Bulgur
3. Oţetul
4. Fulgii de ovăz
5. Ouăle
6. Ananasul
7. Uleiul de măsline
8. Avocado
9. Fasolea boabe

Ce trebuie să faci?

Să incluzi în alimentaţia ta câteva alimente care te ajută să scapi de grăsimea de pe burtă
Să faci cu regularitate un set de exerciţii

| maria89nic a răspuns:

Heei? Dai funda?