| xCarol a întrebat:

De cand a venit caldura, si m-am epilat pe picioare mi-au iesit cateva zgrabunte.Cred ca sunt de la transpiratie dar as vrea sa scap de ele cat mai repede. Multumesc :*

2) Ajutor! Miercuri plec intr-o excursie. Am cateva puncte negre pe nas si nu stiu cum sa scap de ele. Va rog. ajutati-ma. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Cremă cu complex hidratant pentru corp, cremă pentru calmarea pielii sensibile. Acestea 2 rămân la alegerea ta.

2. Cremă pentru puncte negre. Găseşti în farmacii.

Sper că ţi-am fost de folos!