| BalaciOana a întrebat:

Buna all! As avea si eu o problema.Acum cateva zile(o saptamana si cv) mi-am stors niste puncte negre de pe nasuc si mi-au aparut niste puncte rosii si nu mai pot scapa de ele.Nu as vrea sa ma mai duc la dermatolog pentru ca ma plimba sa-mi fac analize de sange etc. Daca v-ati intalnit cu asemenea caz, va rog ajutati-ma sa scap mai repede! nu as vrea sa arat urat de revelionbig grin.multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bubu1234 a răspuns:

Du-te la plafar si cere favisan cu tarate e f. bun. Sau aqua D'alibouri.
Succes Funda love struck