| luciageo a întrebat:

de cand am incep scoala baietii din clasa lui soramea striga dupa mine hei, ce faci sau salut chiesti de genu.ce pot face sa ma lase in pace?

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

In loc sa zici mersii ca beitii din calasa soratii vorbesc cu tine tu incerci sa scapi de ei?
Uite, nu ma intereseaza daca sunt mai mari ca tine sau mai mici, poartate frumos pentru ca nici nu stii ce te asteapta.
Am un copil la mine in scoala, un tigan (vai, daca am ofensat pe cineva cu expresia asta imi cer scuze, dar eu vorbesc romaneste nu folosesc cuvinte ca "rrom" sau alte prostii, tigan este tigan zic) care este clasa a 4 a sau a 5a.
Frumos este ca vorbeste ca la usa cortului si isi baga ce vrea in cine vrea.
Era cat p'aci sa fac greseala de ai rupe capatana pentru ca a inceput sa-mi injure o colega cand un prieten mi-a zis "Daca i-ai facut ceva, poti sa te muti din scoala".
Baiatu ala mic, are mai multe relatii in scoala aia cu baietii mai mare cu 2 ani si metrii ca mine decat o sa am eu toata viata.
E mic si rau.
Nu imi este frica de el si nici de cei mari, dar vreau sa termin scoala linistit sa fara probleme.
Nu te asteptai la asta de la un pusti de cls a 4 a nu?
Mai bine te informezi inainte sa deschizi gura ca sa spui vreo prostiewinking

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru MenInShadow):

Mi-a placut faza cu "capatana" laughing) dar asta mi s-a intamplat si mie cu un tigan. happy

| MenInShadow a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Si e atat de minunat cand iti dai seama ca era sa-ti distrugi viata din cauza unui pusti ca alahappy
Asta e, in ziua de azi, pustii astia iti pot ditruge viata de liceu, si tu nu ai ce sa faci.
Asta-i Romania, nu e vina noastra ca ne-am nascut aici...

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru MenInShadow):

Mare dreptate ai.winking

Răspuns utilizator avertizat
| FuckSchool a răspuns:

Ai putea sa ii spui surori tale sa vorbeasca cu ei happy.

| AcHollism a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii ignori.La un moment dat se vor plictisii si vor inceta sa te mai ''agaseze''. Bafta!

| LovelySmile98 a răspuns:

Chiar vrei sa scapi de ei? Daca te saluta saluta-le si tu si vorbeste cu ei. Daca devin nesimtiti spune-i surori tale. poate va rezolva ea problema.

| Lalaloveu a răspuns:

Ar trebui sa ii spui surorii tale sa le spuna sa te lase in pace!