| Coldhearted56789 a întrebat:

De câteva luni mă înțeleg foarte bine cu un băiat și a început să îmi placă de el și am observat că s-a dat la mine.Azi,insa am stat cu el singuri vreo oră și am vorbit și mi-a zis despre o fata care el o considera drăguța și ar putea sa o placa,după ce am vorbit despre asta a zis "știi când e nașpa? Atunci când o fata și un băiat sunt prea timizi ca să își exprime sentimentele sau să facă ceva" ce ar putea sa insemne asta? Nu ii mai înțeleg ba se da la mine ba îmi zice de fete care el le consideră drăguțe. Va rog să mă ajutați, dau funda!

6 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Poate vrea sa te faca geloasa.E posibil sa ii fie teama sa iti spuna ce simte pentru tine si vrea sa afle daca simti la fel prin modul in care reactionezi cand vorbeste despre alta fata.Chiar el a zis:
"Atunci când o fata și un băiat sunt prea timizi ca să își exprime sentimentele sau să facă ceva".De ce ti-ar fi zis tie asta? S-a dat la tine si va intelegeti bine.Sunt sanse sa te placa...doar el stie adevarul, ar trebui sa vorbiti.Nu te poti lua dupa cateva pareri.

| Xdreaper21 a răspuns:

Is 4 variante:
1 te place
2 friendzone taticaaaaa si vrea sa isi bata oleaca joc
3 sa te faca geloasa
4 te place si te tachineaza ca sa fi geloasa sa il placi mult

| RaduCiprian a răspuns:

Acea fata pe care el o place ești tu, din cate ai scris, este cam timid si a dat-o pe ocolite.

| Caranfil a răspuns:

Poate vrea sa te faca putin geloasa ca sa vada cum reactionezi(adica sa vada daca si tie iti place de el sau nu).

| Petraeus_Carol_1996 a răspuns:

Baiatul te iubeste! Asta vrea sa spuna!