| Mariidc a întrebat:

De cateva zile nu mai imi pot vedea prietenii ce poze au pe hi5. si cand imi pun poze pe hi5 nu le pot vedea. imaginea mea dupa desktop nu mai imi apare deloc. iar daca imi pun eu una, dupa 10 minute imi dispare. Am antivirus (avast) si nu am niciun virus. Am windows 7. ce pot face? cum sa imi reformatez windowsul? e bine daca mi-l refac? Astept raspunsuri. Mersi

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Avast nu e asa bun. incearca sa facu un scan online Aici sau aici... daca ai prea multi iti sugerez sa reinstalezi

| Just4FunHD a răspuns:

Ala de la kaspersky vad ca vor sa il imbunatateasca incearca si la symantec http://security.symantec.com/sscv6/WelcomePage.asp