| Alexmihai4992 a întrebat:

De cateva zile tot ma dau cu bicicleta(dhs climber) ma dau pe rampe si vreau si eu ceva scheme in salt daca se poate am 11 ani 1, 50 metri Funda!

4 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Tu te dai cu bicicleta aia rampe? Esti sanatos? Vezi poate crapi, mai da-te de cateva ori rampe cu aia si se face in 2-3 bucati imediat. Daca vrei rampe ia-ti frate o bicicleta serioasa, cat de cat decenta pentru rampe, nu prostia aia. Cauta pe net videouri cu astia care fac scheme.

| Alexmihai4992 explică (pentru Vladuthz):

Nu ma ajuti de loc

| Vladuthz a răspuns:

Pai tocmai ca vreau sa te ajut, omule aia nu este bicicleta de rampe, o sa se rupa, ai sa vezi, un prieten de al meu se dadea cu bicle de astea pe rampe pana i s-a rupt cadru, si doamne fereste sa te dai o rampa, sa se faca bicla bucati si cine stie ce patesti. Daca e sa fie rampe mai mici poate, dar daca te referi la rampe de alea mari de padure sau rampe de alea profesioniste amenajate special, faci o prostie foarte mare.

| Alexmihai4992 explică (pentru Vladuthz):

Dealea amenajate spceial nu dealia din lemn din alea de beton!