| Alexmihai4992 a întrebat:

Am 11 ani si 1 metru 50 si vreau sa fac scheme cu bicicleta am o bicicleta DHS Climber dati-mi si mei ceva scheme mai de incepator pls!

Răspuns Câştigător
| Blu3HusKy a răspuns:

Uite aici si vezi clar cum face si sa vezi ca asa ti-am zis si eu sa mergi intr-o roata;) http://www.youtube.com/watch?v=Zyv6bn1h8Jc Funda?:d

6 răspunsuri:
| Blu3HusKy a răspuns:

Buna.Ca sa faci schemele care ti le indic trebuie sa le faci pe niste pietricele mici sau pe praf.Prima schema:Vii din viteza mare si pui frana pe spate si tragi de coarne stanga si a doua:Stai pe loc si te ridici cu roata de fata si mergi cu roata de spate cat poti tuwinking Funda?big grin

| Alexmihai4992 explică (pentru Blu3HusKy):

Dami si mie tutoriale pls! sau explicami cum sa merg pe o roata pls sau da-mi un tutorial ca aia cu frana o stiu.

| Alexmihai4992 explică (pentru Blu3HusKy):

Dar nu pot! Asa mult!

| Blu3HusKy a răspuns (pentru Alexmihai4992):

Nu conteaza mergi cat poti, o sa vezi in timp ca mergi mai mult intr-o roatawinking

| Alexmihai4992 explică (pentru Blu3HusKy):

Ma refeream ca nu pentru de loc dar nalaughing

| Alexmihai4992 explică (pentru Blu3HusKy):

Ma refeream ca nu pot de loclaughingrolling on the floor

| Blu3HusKy a răspuns (pentru Alexmihai4992):

Uite aici si vezi clar cum face si sa vezi ca asa ti-am zis si eu sa mergi intr-o roata;) http://www.youtube.com/watch?v=Zyv6bn1h8Jc Funda?:d