| DyDydee a întrebat:

Buna tpu.De cativa ani mi se intampla lucrurui ciudate: am foarte des senzatii de dejavu sau visez locuri pe care dupa un timp le vad. Dar acum cateva zile am vazut un material la tv de care eram sigura ca l-am mai vazut. Iar apoi am vazut ca era in direct si nu aveam cum sa il mai fi vazut. Asta m-a pus pe ganduri. Ce credeti ca as putea face in privinta asta? va rog sa nu luati la misto " problema" mea. FUNDA

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu am uneori senzaţia asta, însă nu-i dau prea mare importanţă. La urma urmei, nu găsesc nici avantaje, nici dezavantaje în toată chestia asta.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, poti lua un ceai calman anti-stres, sa nu-ti mai incarci memoria cu atatea emisiuni. Ia si vorbeste cu un psiholog sa te sfatuiasca mult mai bine si vei vedea.

| Peaches a răspuns:

Nu te nelinisti. Uite, citeste aici:
http://www.descopera.ro/......pre-viitor

| Lila10 a răspuns:

Problema? cum sa fie o problema? vezi partea buna : ai putea visa intrebarile la testul de la franceza si dupa doar inveti raspunsurile la intrebare(glumeam )... ai putea fi mediu, ceea ce e un lucru bun! Din nou, nu vad care e problema!?!? bucura-te! Pt orice eventualitate (nu pomenesc de psiholog pentru ca nu cred ca e cazul) ai putea lua un ceai anti stres(pentru mine ceaiul anti stres merge de fiecare data )

| DyDydee explică (pentru Lila10):

laughing)) tare faza cu intrebarile

| Lila10 a răspuns (pentru DyDydee):

Merci, uneori nu gasesc cuvintele potrivite(unele prea dure, altele prea ''moi '' (daca pot zice asa) si raspund tot cu o intrebare )

| Lucy27 a răspuns:

Si mie mi se intampla chestia asta dar m-am obisnuit si nu ii acord prea multa importanta