| anonim_4396 a întrebat:

De ce la un anumit interval de timp,nu stiu, 30min? imi tot apare o fereastra de aia neagra,DOS parca ii spune, ca si cum as scrie in run command.com si as da enter...numai ca apare singura si nu sta deschisa mai deloc..numai apare si dispare singura...ce se intampla?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Virus. Si pentru cultura ta generala DOS inseamna Disk Operating System si era primul sistem de operare facut de Microsoft. El era cunoscut sub denumirea MS-DOS. Interfata grafica era un Commander. El este parintele Windowsului.