| NoName234 a întrebat:

Nu stiu de ce imi tot apare o fereastra cu WINDOWS UPDATE in care imi arata un interval de timp pana se va restarta pc-ul.Ce este asta, cum sa fac sa nu mai apare Dau fundahappy

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Click dreapta pe my computer apoi proprietati, apesi pe tabul automatic update si bifezi off

| nutepriveste21 a răspuns:

Apesi start si in casuta de cautare(run) scrii,, msconfig" si la services debifezi windows update dai restart si astfel vei scapa de aceste stresante actualizari.

| akka4 a răspuns:

Lasa-l sa se restarteze sau ii dai restart now.
La deschidere isi va instala pachetele si nu iti va mai aparea

| AsVreaEu a răspuns:

Dai tu singur un restart si nu iti va mai aparea

| lpavel a răspuns:

Pc-ul ti-a descarcat actualizarile necesare windows-ului, fa o inchidere normala a pc-ului, se vor instala actualizarile si totul va fi OK! E recomandat acest lucru, sa NU opresti niciodata sa faca actualizarile (Update)! Bafta!

| Seby90 a răspuns:

Salut, alege sa faci updateul si finalizeaza-l da-i restart atunci cand iti cere. Dupa ce termina de facut update nu iti va mai cere.
Ah si inca ceva, nu instala niciodata windows genuine happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa update respectiv s-au dezactiveaza update-urile din control panel

| pozeanimate a răspuns:

Opreste update
o saturat microsoftul asta cu spionaju lui

| KrashTime a răspuns:

Nu se moate anula, windowsul isi face update-urile obligatorii. Funda?